Ten cytat był dla nas inspiracją i drogowskazem, ukierunkowaniem naszych działań, kiedy w 2010 roku otwierałyśmy firmę Gdańska Galeria Nieruchomości, będącą kontynuacją i rozwinięciem naszych wcześniejszych doświadczeń zawodowych. Pracując wcześniej w bardzo odmienny sposób każda z nas wniosła do firmy cząstkę siebie, swoich doświadczeń, obserwacji, stylu zarządzania i działania oraz intuicji.

Właśnie dzięki temu stworzyłyśmy duet, który poradzi sobie z każdym najbardziej skomplikowanym zadaniem, wierzymy, że aby spełniać marzenia naszych klientów i zdobyć ich zaufanie musimy być uczciwe, rzetelne i konsekwentne. Takie standardy pracy są dla nas priorytetem.

Jesteśmy aktywnym członkiem Systemu Aktywnej Współpracy ( grupasaw.pl ), dzięki czemu mamy dostęp do szeroko rozbudowanej bazy ofert. Współpracujemy z innymi biurami nie tylko w Trójmieście. Wiemy, że firma to ludzie, dlatego utrzymujemy dobre relacje ze współpracownikami i klientami, spotykamy się z innymi pośrednikami, uczestniczymy w wielu branżowych szkoleniach w myśl zasady "kto się nie rozwija, ten się zwija ".

Wiemy doskonale, że każda osoba która do nas trafia jest inna, potrzebuje indywidualnego, nieszablonowego podejścia - to każdemu zapewnimy.
Nasz profesjonalizm jest doceniany przez dotychczasowych klientów, którzy nas polecają bądź wracają do nas ponownie, a ich uśmiech po zakończonej transakcji i " życzenia na święta" są dla nas potwierdzeniem, że WARTO się starać.

Jesteśmy z Państwem i dla Państwa tak długo jak nas potrzebujecie.

                                                   

                                                        Katarzyna Burghard                                                     Ewa Ziomkowska