Piękny, bardzo zadbany dom w Żukowie !!!

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 167,90 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 5
  • Lokalizacja : Żukowo , Cyprysowa
  • Rok budowy : 2005
  • Numer oferty : GG163303
  • Powierzchnia działki : 553 m2
  • Cena za m2 : 4937.46 PLN

Oferujemy Państwu piękny i bardzo zadbany dom w przyjaznej części Żukowa.

Dom z garażem zbudowany według projektu MANUELA ,wykonany z najwyższej jakości materiałów: ściany z prothermu, strop TERRIVA, ocieplenie styropianem 12 cm.

Na parterze znajduje się przestronny salon z jadalnią ( 32,2m2 ), ustawna duża kuchnia ze spiżarnią ( 13,8 m2) , gabinet ( 9,6m2) , toaleta ( 3,3m2) oraz pomieszczenie gospodarcze ( 4,80m2).

Na podłodze bardzo zadbany dębowy parkiet oraz kafle. W łazience oraz przedpokoju ogrzewanie podłogowe. W oknach wzmocnione szyby antywłamaniowe.

Kuchnia w pełni umeblowana i wyposażona we wszystkie potrzebne sprzęty AGD, w jadalni piękne, duże okno przy którym stoi duży stół. Z salonu wyjście na taras i zadbaną, zieloną działkę od strony południowej, zielenią ogrodzoną od sąsiedztwa. W salonie bardzo gustowny, austriacki kominek.

Do górnej części domu prowadzą zgrabne, bukowe schody.

Na piętrze znajdują się trzy sypialnie ( 18,80m2; 9,80m2; 12,60m2) oraz duża łazienka (10m2) z prysznicem i gustowną wanną oraz przejściem do domowej garderoby (4,50m2).

Z holu mamy wyjście na mały, uroczy, zadaszony balkon.

Dom bardzo dobrze ułożony na działce: wejście od strony północnej , ogród od południowej z dobrym naświetleniem od wschodu i zachodu.

Do domu doprowadzony jest światłowód, a w środku rozprowadzona jest instalacja alarmowa.
W domu zamontowane są tzw. udogodnienia domu inteligentnego firmy Fibaro takie jak sterowanie TV i muzyką, oświetleniem, ogrzewaniem, alarmem, bramą garażową i wjazdową z pozycji smartfona. Jest też odkurzacz centralny. Dom ogrzewany gazowym piecem dwu funkcyjnym, doprowadzona jest również kanalizacja.

Do wglądu cała dokumentacja budowy wraz ze zdjęciami.

W okolicy pełna potrzebna infrastruktura: sklepy, przedszkola, szkoła, kościół itp.

Bardzo łatwy dojazd do trójmiasta samochodem. Do przystanku autobusowego ok 10 minut piechotą, do stacji PKM -ki 15 minut.

W bliskiej odległości zielone tereny spacerowe, do jeziora ok 10 minut spacerkiem.

Zapraszamy na prezentację !!!